Witaj na doznania.eu

Czujesz się samotna, jesteś ciekawa jak wygląda życie po tamtej stronie muru, chcesz nawiązać nową znajomości, szukasz miłości, a może po prostu nowych doznań?

Cokolwiek Tobą kieruje jesteś na właściwej stronie. Nie wiemy czy zaspokoisz swoje oczekiwania ale za to już teraz możemy zagwarantować, że każda z ogłaszających się tu osób czeka na wiadomość od Ciebie.

 

Doznania.eu to portal, który umożliwia nawiązanie kontaktu z osobami pozbawionymi wolności. Nie musisz podawać swojego numeru telefonu ani adresu. Nie musisz wysyłać listów. Komunikacja z osadzonymi odbywa się za pomocą systemu lifebox24 czyli skrzynki głosowej, na której będziesz zostawiać wiadomość skazanemu, a skazany Tobie. Na ile szczerości sobie pozwolisz zależy tylko od Ciebie. Z całą pewnością nagrana wiadomość sprawi, że ktoś dzięki Tobie uśmiechnie się i będzie miał dobry dzień. A może nawet odmienisz czyjeś życie?

 

Celem portalu Doznania.eu jest stworzenie warunków do nawiązywania nowych relacji i pozytywnych zmian w życiu więźniów. 

 

Uruchom swojego lifeboxa i zostaw wiadomość już dziś!

Jak nagrywać wiadomości?

Aby nagrać wiadomość z poziomu telefonu w pierwszej kolejności należy pobrać swój identyfikator lifebox. Aby to zrobić należy zadzwonić pod numer 222111990 i z menu wybrać opcję "1"

 

następnie:

- wróć do głównego menu wybierając "9"

- wybierz "6" nagrywanie wiadomości

- wprowadź identyfikator lifebox odbiorcy 

- jeśli nie masz środków na koncie możesz wysłać wiadomość na koszt odbiorcy

System jest intuicyjny. Wystarczy słuchać lektora