Image-empty-state.png

Łukasz

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 23331Łukasz
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 23331

Samotny, wrażliwy ale jednocześnie silny i pozytywnie nastawiony do innych ludzi 33-letni GEJ nawiążę kontakt z WSZYSTKIMI osobami, które nie oceniają mnie przez pryzmat miejsca, w którym jestem, ani orientację seksualną. Nie szukam pomocy ani wsparcia finansowego, a jedynie przyjaźni, znajomości. Czasem potrzebujemy kogoś kto nas wysłucha, zrozumie lub nawet skrytykuje. Jaki jestem? Wiele osób twierdzi, że przystojny. Ja mówię “zwyczajny chłopak”, niczym szczególnym się nie wyróżniam. Mam 168 cm wzrostu, 68 kg wagi, wysportowaną sylwetkę. Mam duże serce i ogromny dystans do samego siebie - nie wiem czy to wada czy zaleta. Jestem szczery i otwarty, nie składam obietnic, których nie będę mógł spełnić. Potrafię słuchać, przyjąć krytykę, umiem przyznać się do błędu. Mam duże poczucie humoru ale ludzie nauczyli mnie twardo stąpać po ziemi. Uwielbiam śpiewać - muzyka to moja pasja. Interesuję się prawem - nie tylko karnym, kuchnią - lubię eksperymentować oraz hobbistycznie kulturystyką - dbam o wygląd sylwetki.

Choć jestem osobą homoseksualną nie szukam znajomości wyłącznie wśród mężczyzn. Kobiety ponoć marzą o koledze geju - tak słyszałem. Nie szukam miłości choć jej nie wykluczam. Przede wszystkim szukam osób, z którymi będę mógł rozmawiać o wszystkim i o niczym. Może to ja będę mógł komuś pomóc, wesprzeć kogoś.

W więzieniu jestem po raz drugi przez głupotę, ale także ratując ukochaną osobę, która tego nie doceniła i odeszła. Gdy powiedziałem przyjaciółce, że chce zamieścić to ogłoszenie nazwałą mnie wariatem szukającym guza. Ja nazwałbym to odwagą. Choć osoby takie jak ja z góry mają ciężej w więzieniu, bo muszą cały czas kogoś udawać, trzymać w tajemnicy orientację, to znajdzie się czasem ktoś tolerancyjny, z kim można otwarcie porozmawiać.

Jeżeli szukasz kumpla, przyjaciela czy bratniej duszy, chcesz wiedzieć o mnie więcej, poznać mnie? Zostaw wiadomość na mojej skrzynce lifebox o numerze 23331. Na pewno odpowiem. Jeżeli Cię nie zainteresowałem to daruj sobie krytykę i obelgi. Wrażenia na nikim nie zrobisz. Pozdrawiam wszystkich gorąco, Łukasz.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.