Image-empty-state.png

Łukasz 10

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32311Łukasz 10
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32311

Mam na imię Łukasz i mam 33 lat, czyli dokładnie tyle ile miał Jezus jak go ukrzyżowali. Mam 180 cm i 90 kg wagi, czarne włosy i jestem w formie. Odsiaduje wyrok za zabójstwo, ale już się zmieniłem i jestem w porządku. Moje zainteresowania to sporty walki i horrory oraz pisanie książek. Jedną już wydałem (“Przypadki nie istnieją. Wspomnienia z celi”), a dwie następne są w trakcie wydawania. Szukam dziewczyny o podobnych zainteresowaniach, odważnej i nietuzinkowej. Mój numer lifebox 32311

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.