Image-empty-state.png

Łukasz 11

Poniżej możesz odsłuchać kilka słów o mnie!

Mój lifebox: 32980Łukasz 11
00:00 / 00:36

Mój lifebox: 32980

Uroczy, inteligentny 45 latek o młodym wyglądzie, średniej budowie ciała, dużym poczuciu humoru oraz szerokich zainteresowaniach, będący obecnie na zakręcie życiowym, pragnie zawrzeć dłuższą relację z panią 33-48 lat, która ma nadzieję, że spotka kogoś, aby nie tylko patrzeć sobie w oczy, ale aby przede wszystkim patrzeć razem w tym samym kierunku. Jeżeli jesteś optymistką, o romantycznym usposobieniu i miłej aparycji, skontaktuj się ze mną na numer LIFEBOX 32980. Czekam, na wszystkie wiadomości odpowiem. Łukasz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.