Image-empty-state.png

Łukasz 12

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32839Łukasz 12
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32839

Serdecznie witam wszystkich. Mam na imię Łukasz, liczę sobie 28 lat, wzrostu mam 194 cm, włosy mam koloru ciemny blond, oczy mam koloru niebieskiego i ważę 95 kg. W ZK przebywam od 4 lat, koniec kary przypada mi na okres powakacyjny tego roku. (...) Mam tak naprawdę parę dni do końca odbywania kary i fajnie by było nawiązać jakąś znajomość, usłyszeć obcy głos kobiecy :) Życie moje w ZK wygląda tak, jak prawie każdego skazanego. Nie będę tutaj za dużo się rozpisywał, bo nie będzie o czym rozmawiać na Lifeboxie. Jeśli masz jakieś pytania, coś cię ciekawi, może chcesz mnie poznać? To nagraj się, chętnie odpowiem. Ja od portalu nie oczekuję nic konkretnego, po prostu chce trochę zabić nudy i poznać kogoś z zewnątrz :) Mój nr lifebox 32839 Pozdrawiam :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.