Image-empty-state.png

Łukasz 14

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33191Łukasz 14
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33191

Witam, Mam na imię Łukasz, mam 39 lat, oczy koloru niebieskiego, 170 cm wzrostu, pochodzę z Brzegu. Odbywam karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Szukam kobiety w wieku 30-39 lat do stałego związku. Jeśli jesteś zainteresowana moim ogłoszeniem nagraj się na lifeboxa nr skrzynki 33191.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.