Image-empty-state.png

Łukasz 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39082Łukasz 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39082

Jeśli czytasz to ogłoszenie to znaczy, że masz dzisiaj dobry dzień, albowiem właśnie wygrałaś niespodziankę! Chcesz ją rozpakować? Śmiało - pomogę! Na początek zacznij od ozdobnej kokardki, po rozwinięciu której dowiesz się, że twój prezent ma na imię Łukasz i został wyprodukowany w Warszawie w 1984 roku, choć z racji magazynowania w dobrych warunkach, wygląda na dużo młodszy. Jest owinięty w mnóstwo warstw, a każda z nich zapewne rozbudzi w tobie ciekawość zwłaszcza, że prezent jest bardzo praktyczny, bowiem lubi gotować, a także robić różne inne słodkie rzeczy, co wynika zarówno z jego charakteru, jak i załączonego atestu - technika żywienia i usług gastronomicznych. Choć podpowiem - nie jest to robot kuchenny! Prezent jest w dobrym stanie technicznym, pozytywnie zdał testy bezpieczeństwa, a przy tym jest wygodny i dobrze się prowadzi, co oznacza, że zostanie dopuszczony do ruchu drogowego w ciągu najbliższych 30 miesięcy i choć też chciałbym wygrać czerwone ferrari - wybacz, ale nie jest to samochód! Nie mam również dobrych wiadomości jeśli lubisz pluszaki, albowiem nie jest to także miś z dużym brzuszkiem, odstającymi uszami i futerkiem, choć podobnie jak i on, bardzo lubi gdy się go tuli tuż przed snem. A zamiast wizyty w pralce zdecydowanie woli gorącą kąpiel w wannie, bądź wspólny prysznic. Co więc skrywa prezent? - cóż, może przekonaj się sama.

Pozdrawiam, Łukasz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.