Image-empty-state.png

Łukasz 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39812Łukasz 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39812

Nazywam się Łukasz, mam 33 lata, posiadam wspaniałą córkę ze związku, niestety po sporych przejściach. Bardzo pobłądziłem i zawaliłem całe swoje życie. Chciałbym zbudować w końcu prawdziwe, normalne życie. Pracowałem w przeszłości na kolei, dlatego mam dalej zainteresowania z koleją, transportem. Uwielbiam fotografować i podróże; w wolnym czasie zabieram sprzęt i jadę w ciekawe miejsca.

Po wyjściu z Zakładu chcę zacząć nowe życie. Jestem z okolic Rybnika w woj. śląskim, wychowałem się w łódzkim, gdzie mieszka sporo mojej rodziny.

Odsiaduje wyrok za głupoty, naprawdę głupoty, pogubiłem się w przeszłości. Nie mam nałogów. Chętnie poznam kogoś ciekawego :) Mój Lifebox ID: 39812

Pozdrawiam, Łukasz.

P.S. Dodaję swoje foto, lecz stare...

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.