Image-empty-state.png

Łukasz 36412

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36412Łukasz 36412
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36412

Mam na imię Łukasz, mam 34 lata, jestem normalnej budowy ciała “szczupły” :) 186 cm. Jestem z woj. śląskiego. Interesuje się głównie współczesną architekturą, modą, motoryzacją, wystrojem i dekoracją wnętrz itp. designem. Posiadam własną działalność (obecnie ze względu na zaistniałą sytuację zawieszoną). Lubię popularną klubową muzykę, ale na ogół słucham wszystkiego według nastroju. Lubię spokój, kulturę osob., uczciwość i szczerość.

W z/k przebywam od stycznia 2020 r., a koniec kary przypada mi na początek 2021 r. (styczeń, luty). Do z/k trafiłem za jazdę pod wpływem alkoholu, co jednak sam potępiam tego typu nieodpowiedzialne zachowanie. Ale jestem też zdania, że za własną głupotę powinienem ponieść jakieś konsekwencje, dlatego też uważam, że choć to surowe “kara pozb. wolności” to uczciwe i adekwatne za moje naganne zachowanie. Całe szczęście, że nie spowodowałem żadnego wypadku i nikogo nie potrąciłem. Teraz będąc w z/k brakuje mi głównie najbliższych m.in. Mamy, siostry i bliskich znajomych.

Po miesiącu może dwóch, odbywania kary w z/k zostawiła mnie partnerka z którą wspólnie planowaliśmy szczęśliwą rodzinę i przyszłość. Stwierdziła, że “ponad rok” to zbyt długo żeby na mnie czekać, aż wyjdę na wolność, i że musiała by sobie sama ze wszystkim radzić, a do tego jej rodzice całkowicie nie zaakceptowali tego żeby była z kimś kto siedzi czy siedział w więzieniu. Ta sytuacja była dla mnie przykra, ale już się z nią pogodziłem. Czy to, że trafiłem do więzienia sprawiło, że jestem kimś gorszym od innych? Nie potrafię sobie odpowiedzieć na to pytanie. Ale być może tak miało się stać; tak było mi to pisane. Teraz myślę, że to okazja i czas na nowe życie. Nawiązanie nowej przyjaźni, a może odnalezienie dzięki portalowi “doznania.eu” nowej i prawdziwej miłości. Czas na rozpoczęcie czegoś nowego, nowego etapu życia. Dlatego właśnie zdecydowałem się do Was napisać, aby mieć okazję móc poznać nową przyjaźń czy też kobietę na resztę życia.

Chciałbym być w końcu naprawdę szczęśliwy i mieć wspaniałą, szanującą i kochającą się rodzinę. Najwyższy na to czas :). Chciałbym też dodać, że nie poszukuję nowej znajomości żeby się zabawić czy też wykorzystać w jakikolwiek sposób. Nie należę do tej kategorii osób. Od drugiej strony oczekuję podobnego charakteru, odpowiedzialności i osobowości. Zaakceptuje też kobietę z dzieckiem lub dziećmi. Szukam po prostu kobiety lub przyjaciółki, z którą mógłbym z pełnym zaufaniem porozmawiać, spotkać się i wieść wspólne satysfakcjonujące relacje, szanując się i wspierając z wzajemnością.

Na zakończenie jeszcze raz Wszystkich pozdrawiam i dziękuję za możliwość skorzystania z portalu doznania.eu. Lifebox 36412

Łukasz :)