Image-empty-state.png

Łukasz 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38241Łukasz 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38241

Cześć,

Na wstępie pozdrawiam. Mam na imię Łukasz, lat 31, wzrost 178 cm przebywam w Zakładzie Karnym Bydgoszcz/Fordon. Przebywam w ZK od 6 m-cy, pozostało mi do końca kary 1 rok 2 m-ce. Moje hobby to kulturystyka, rysowanie, muzyka różna, nie ukrywam lubię sex, nie jestem w żadnym związku. Pochodzę z małej miejscowości Lipno kuj-pom. Jestem z Tobą szczery, nie ukrywam, że poszukuję kobiety w wieku 20-55 lat, która pomoże mi finansowo i uczuciowo. Być może z naszego kontaktu i naszych spotkań wyniknie prawdziwa miłość, której cały czas szukam. Może to właśnie będziesz Ty. Możemy spotykać się w ZK jak i na wolności na niezobowiązujący sex, miłe spotkania i może coś z tego wyjdzie.

Napisałem krótko o sobie. Jeśli jesteś zainteresowana zostaw na mojej skrzynce głosowej 38241 wiadomość i zostaw mi swój numer skrzynki głosowej lub numer tel., a ja się odezwę. Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej i mnie poznać czekam. Pozdrawiam, całuje, Łukasz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.