Image-empty-state.png

Łukasz 7

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33946Łukasz 7
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33946

Łukasz, rocznik ‘88, 183 cm wzrostu, szczupły brunet o dwukolorowych oczach. Z pozoru spokojny domator (lubię czytać, gotować i majsterkować, z wykształcenia jestem informatykiem), ale w rzeczywistości uwielbiam spontan i adrenalinę (lubię wycieczki górskie, pływanie po jeziorach i sporty dostarczające sporo adrenaliny jak snowboard, skoki na bungee, szybka jazda na torze wyścigowym czy latanie samolotem). Prowadzę aktywny tryb życia i zrezygnowałem z nałogów (regularnie ćwiczę, rzuciłem palenie i niezdrowe jedzenie), a każdą wolną chwilę poświęcam na pracę nad sobą.
Czego szukam? Znajomości, przyjaźni, może z czasem miłości. Niedawno zakończyłem związek (jestem w trakcie rozwodu), w którym zostałem zdradzony na dwóch płaszczyznach (wziąłem winę na siebie, za co teraz jestem w Zakładzie Karnym, a ona w zamian za to mnie obciążyła i uciekła z innym), więc jestem ostrożny i stawiam na stopniowe budowanie zaufania.
Film - horror, fantastyka, sensacja
Książka - fantastyka
Kolor - niebieski
Pozdrawiam,
Łukasz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.