Image-empty-state.png

Łukasz 8

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32522Łukasz 8
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32522

Witam serdecznie. Obecnie odbywam karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Na imię mam Łukasz i liczę sobie 33 wiosny. Wyrosłem na 180 cm wzrostu, pochodzę z centrum Polski i jestem szczupłym blondynem o niebieskich oczach. Przez życie staram się iść z uśmiechem na twarzy i pełen optymizmu. Jestem człowiekiem pełnym empatii i w pełni reagujący na ludzką krzywdę i zwierzęcą krzywdę. W szczególności brzydzę się agresją do kobiet i dzieci. W życiu stawiam sobie trudne ale osiągalne cele. Jestem fanem podwyższonej adrenaliny w żyłach ale kontrolowanej, gdyż życie ludzkie jest najcenniejszym darem. Staram się aby każdy dzień był niespodzianką, gdyż nie lubię monotonii. Jestem człowiekiem orkiestrą, o wielu zainteresowaniach i otwarty na nowe przygody. Lubię zieleń i przyrodę, jestem projektantem ogrodów i konserwatorem terenów zielonych. Uwielbiam również słodkości i cukiernictwo. To tak parę słów o mnie. Jeżeli choć trochę Cię zaciekawiłem i chcesz się skontaktować, zostaw wiadomość na moim lifeboxie nr 32522, a na pewno odpowiem. Pozdrawiam, Łukasz.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.