Image-empty-state.png

Adam

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31545Adam
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31545

Mam na imię Adam, 29 lat, 190 cm wzrostu, 90 kg wagi. Od kilku lat przebywam w Z.K., odbyłem dużo ponad połowę kary, więc w każdej chwili mogę opuścić ZK. Interesuję się sportem, muzyką, polityką, historią oraz jak każdy facet motoryzacją.

Jak każdy osadzony tęsknię za rodziną i wolnością. Szukam kobiety, z którą mógłbym stworzyć bliską relację i zaplanować wspólną przyszłość. Wiek nie ma dla mnie większego znaczenia, to tylko liczby :) Jeżeli jakaś chętna kobieta zapragnie poznać wysokiego blondyna o niebieskich oczach i nie spisuje na stratę osób, które trafiły do ZK, bo przecież życie pisze różne scenariusze. Podaje numer lifeboxa: 31545.

Pozdrawiam serdecznie.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.