Image-empty-state.png

Adam 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38947Adam 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38947

Witam, mam 35 lat, odbywam teraz karę pozbawienia wolności, ale to nie znaczy, że jestem złym człowiekiem. To niefortunny czas w moim życiu, ale traktuje to jako doświadczenie, które pomaga mi się rozwijać. W więzieniu człowiek poznaje siebie naprawdę, swoje słabe i mocne strony. Chciałbym zwyczajnie pogadać, o wszystkim. Nie mam specjalnych zainteresowań, czy pasji. Jestem normalnym facetem, brakuje mi towarzystwa kobiety. Może zostaniemy znajomymi, przyjaciółmi, a może parą. Nie wiem jak rozwinie się nasza relacja, ale daj nam szansę i zostaw wiadomość na moim lifeboxie.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.