Image-empty-state.png

Adam 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31658Adam 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31658

Cześć. Na imię mam Adam, jestem blondynem o niebieskich oczach. Mam 32 lata, wzrostu 187cm i moja waga to 72kg. Zainteresowania moje to: film, muzyka, sport i zwierzęta. Obecnie przebywam w ZK, za parę miesięcy moja kara dobiega końca, więc postanowiłem spróbować poznać kogoś kto na początek zechce się ze mną zaprzyjaźnić i porozmawiać o życiu codziennym poza murami, które mnie otaczają, a może z czasem wyjdzie coś z tego więcej. Cenię sobie szczerość i prawdomówność, to największe zalety, które posiadam i mogę obiecać, że nigdy ich nie złamię. Do tej pory nie myślałem aby kogoś poznawać podczas odbywania kary, bo to wiąże się z dodatkowym stresem, tęsknotą, a tego w tym miejscu nie brakuje. Lecz teraz gdy moja kara powoli dobiega końca, chcę spróbować ponownie po opuszczeniu ZK spróbować zacząć, a przede wszystkim wierzyć w to, że uda mi się zacząć wszystko od nowa z osobą, która poprowadzi mnie do życia, które spróbujemy ułożyć sobie razem. Jeżeli zainteresowala Cię moja osoba i chciałabyś nawiązać ze mną kontakt, to pozostaw wiadomość na moim Lifeboxie 31658, a na pewno się odezwę. Pozdrawiam, życzę wszystkim znalezienia swojej drugiej połówki.
Adam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.