Image-empty-state.png

Adam 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30409Adam 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30409

Adam, 34 lata, 171 cm, 74 kg, nr lifebox: 30409
Witam, mam na imię Adam, mam 34 lata. Jestem brunetem o niebieskich oczach, dobrze zbudowany. Szukam szczerej i prawdziwej osoby, która ceni sobie szczerość i (kobiety) oraz poważnie myślącej o życiu. Moje zainteresowania to sport, piłka nożna, bieganie oraz motoryzacja. Lubię szybkie sportowe auta i motory. Wiem co to znaczy być zdradzonym i co znaczy słowo miłość. Szukam zdecydowanej kobiety, która wie co to znaczy kochać i być kochaną. Pozdrawiam, Adam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.