Image-empty-state.png

Adam 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30604Adam 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30604

Witajcie Kobietki!
Mam na imię Adam, mój nr lifebox to 30604. Mam 35 lat, zielone oczy, czarne włosy, wzrostu 180 cm, 82 kg wagi, mam tatuaż na lewej ręce. Mam szczupłą, wysportowaną sylwetkę o ciemnej karnacji ciała. Jestem Polakiem mieszkającym w Płocku. Interesuję się siłownią, “amatorsko uprawiam kulturystykę”, “dżoging” oraz piszę muzykę hip-hop, gdzie też amatorsko sobie rapuje. Lubię także muzykę techno i dobre kawałki disco. Obecnie przebywam w zakładzie karnym, ale zapewniam, że nie jestem bandytą. Jestem normalnym chłopakiem, który znalazł się w ZK z powodu takiego, że chciałem dobrze się zachować dla dawnych, w tym momencie nie nieznaczących znajomych. c.d. zob. skan

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.