Image-empty-state.png

Adrian 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32389Adrian 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32389

Siema!
Hmm… od czego by tu zacząć? Może od początku ;) Na imie mam Adrian, lat mam 29 (z tego 4 lata jestem zamknięty), oczy mam koloru niebieskiego, włosy ciemne, wzrost 191 cm i 102 kg wagi. Dla przybliżenia swojego wyglądu dołączam troszkę niewyraźne zdjęcie, ale wychodzę z założenia, że lepiej umieścić takie, niż w ogóle miałoby go nie być :)
Podstawowe dane mamy już za sobą. Teraz może w skrócie opiszę swoje życie w ZK. Tak jak większość osadzonych jestem tutaj oczywiście niewinnie :) Czytam dużo książek, jeszcze więcej trenuje (6 dni w tygodniu, jak zdrowie nie szwankuje). Oglądam dużo programów popularno-naukowych, teleturnieje, jak i seriale. W sumie tak wygląda życie przeciętnego skazanego :) Utrzymuje też kontakty listowne i telefoniczne z rodziną i przyjaciółmi. Obecnie jestem osobą oczekującą na przyjęcie do szkoły średniej i będę robił jakieś wykształcenie. To narazie na tyle co chciałbym o sobie napisać.
Jeżeli chodzi o to, czego oczekuję od portalu? To dobrej zabawy, aby zabić monotonię która tutaj panuje. Bardzo chętnie porozmawiałbym z kimś nowo poznanym przez telefon, popisał listy :) W razie zainteresowania moją osobą zostawiajcie wiadomości na lifebox nr 32389 na pewno odpowiem :) Pozdrawiam, Adi :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.