Image-empty-state.png

Adrian 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39487Adrian 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39487

Witam. Mam na imię Adrian, 25 lat, blondyn, zielone oczy, wzrost 1.79 m Jestem optymistą, z głową pełną pomysłów i marzeń do zrealizowania. Sport i motoryzacja to jedne z moich pasji. Przebywam w zakładzie karnym od 6 lat. Pozostało mi parę miesięcy. Pragnę poznać kobietę wiedzącą czego chce, z którą będę mógł o wszystkim porozmawiać, cieszyć się życiem. Taką, dla której zabawa nie jest najważniejsza. Zainteresowane kobiety proszę o kontakt: nr lifebox: 39487

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.