Image-empty-state.png

Adrian 32389

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32389Adrian 32389
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32389

Siema!
Hmm… od czego by tu zacząć? Może od początku ;) Na imie mam Adrian, lat mam 29 (z tego 4 lata jestem zamknięty), oczy mam koloru niebieskiego, włosy ciemne, wzrost 191 cm i 102 kg wagi. Dla przybliżenia swojego wyglądu dołączam troszkę niewyraźne zdjęcie, ale wychodzę z założenia, że lepiej umieścić takie, niż w ogóle miałoby go nie być :)
Podstawowe dane mamy już za sobą. Teraz może w skrócie opiszę swoje życie w ZK. Tak jak większość osadzonych jestem tutaj oczywiście niewinnie :) Czytam dużo książek, jeszcze więcej trenuje (6 dni w tygodniu, jak zdrowie nie szwankuje). Oglądam dużo programów popularno-naukowych, teleturnieje, jak i seriale. W sumie tak wygląda życie przeciętnego skazanego :) Utrzymuje też kontakty listowne i telefoniczne z rodziną i przyjaciółmi. Obecnie jestem osobą oczekującą na przyjęcie do szkoły średniej i będę robił jakieś wykształcenie. To narazie na tyle co chciałbym o sobie napisać.
Jeżeli chodzi o to, czego oczekuję od portalu? To dobrej zabawy, aby zabić monotonię która tutaj panuje. Bardzo chętnie porozmawiałbym z kimś nowo poznanym przez telefon, popisał listy :) W razie zainteresowania moją osobą zostawiajcie wiadomości na lifebox nr 32389 na pewno odpowiem :) Pozdrawiam, Adi :)