Image-empty-state.png

Albert

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37238Albert
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37238


Witajcie drogie kobiety, a czemu drogie?, bo bez was ten świat nie miałby sensu. Drogie Kobiety, mam na imię Albert, mam 27 lat, mam 173 cm wzrostu, jestem postawnej budowy ciała. Jestem szatynem o niebieskich oczach. Moje zainteresowania to kulturystyka i sztuki walki, lecz największą moją pasją jest pisanie piosenek rap.
Piszę ten list do Kobiet, które chciałyby poznać naprawdę normalnego chłopaka, który szuka oparcia w drugiej osobie, a przede wszystkim tej przyjaznej duszy do codziennego wspierania się nawzajem. Ja jako mężczyzna po wielu życiowych przejściach, nie patrzę na wygląd Kobiety, na ich wiek. Zależy mi na kobiecie, z którą będę mógł porozmawiać o wszystkim i byśmy się wspierali wzajemnie jak dwoje prawdziwych przyjaciół od serca. Właśnie tego mi brakuje wśród tej samotności. Czekam na Wasze wiadomości, nr lifebox: 37238. Z góry przepraszam za brak zdjęć, ale nie mam nikogo kto by mógł je wywołać. Serdecznie pozdrawiam, Albert.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.