Image-empty-state.png

Albert 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37297Albert 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37297

Albert
23 lata
180 cm
80 kg
nr lifebox 37297

Zacznę od tego, że interesuję się motoryzacją, w szczególności motocyklami. Interesuję się również sportem. Nałogów nie posiadam. Jeśli chodzi o cechy mojego charakteru, to uważam się za wiecznie uśmiechniętego optymistę, z poczuciem humoru. Z natury jestem osobą pomocną, nie jestem obojętny na krzywdę innych. Postanowiłem zamieścić tu swój, ponieważ zależy mi bardzo na kontakcie z kimś, z kim mógłbym swobodnie porozmawiać, z kimś kto dałby mi natchnienie do tego, aby znosić trudy przyszłych dni. Jeśli czujesz, że tą osobą możesz być Ty, to nie czekaj, tylko odezwij się do mnie!

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.