Image-empty-state.png

Andrzej

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36777Andrzej
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36777

Cześć, mam na imię Andrzej, mam 28 lat, jestem brunetem o brązowych oczach. Ważę ok. 85 kg, mierze 175 cm wzrostu. Jestem zodiakalnym baranem. Interesuje się sportem, muzyką, lubię też dobre kino.
Obecnie przebywam w zakładzie karnym, odsiaduje 7- letni wyrok, który kończę w styczniu. Szukam kobiety do przyjaźni, a nawet stałego związku, która potrafi [zaakceptować] fakt, że jestem pozbawiony wolności. Cenię sobie szczerość, zaufanie, prawdomówność. Jeśli jesteś zainteresowana moją osobą i pragniesz mnie poznać, oczekuję wiadomości na skrzynce lifebox 36777. Andrzej

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.