Image-empty-state.png

Andrzej 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35137Andrzej 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35137

Witam serdecznie!
Obecnie odbywam karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym woj. wielkopolskie, typu półotwartego. Do końca kary pozostało mi 1,6 roku. Mam na imię Andrzej, mam 28 lat. Jestem brunetem o piwnych oczach. Mam 173 cm wzrostu, 74 kg wagi. Sylwetka wysportowanego faceta. Jestem człowiekiem pełnym empatii. Nie toleruję agresji do kobiet i dzieci. Jestem otwartym, spokojnym chłopakiem z dużym poczuciem humoru. Interesuję się muzyką, sportem, podróżami oraz motoryzacją. Chciałbym poznać miłą i ciepłą dziewczynę, z którą mógłbym nawiązać jakąś relację, popisać o wszystkim i o niczym :) Wiek nie gra roli, to tylko liczba (max. 40 lat). Nie mam nic przeciwko, jeżeli płeć piękna ma dziecko. Kocham dzieciaki. Po opuszczeniu ZK mam gdzie powrócić, ponieważ mieszkam sam, bez rodziców, w domu własnościowym. Płeć piękna może być z innego województwa. Jeżeli choć na początek trochę Cię zaciekawiłem i chcesz się bliżej poznać, to zostaw wiadomość na moim lifeboxie: 35137 a na pewno szybko odpowiem. Pozdrawiam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.