Image-empty-state.png

Ariel

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31270Ariel
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31270

Witam, pozdrawiam zainteresowane osoby stałym związkiem.
Mam na imię Ariel, mój wiek to 37 lat. Szukam kobiety, która pokocha takiego gościa jak ja, czyli po nieciekawych przejściach. Pragnę miłości, ale takiej, gdzie ludzie są dla siebie. Pragnę poczuć to, czym jest być dla kogoś kimś ważnym. Pragnę rano otwierać oczy i wiedzieć, że jest blisko mnie osoba, dla której moje serce płonie. Pragnę zobaczyć czym jest rodzina, gdzie są ludzie, którzy wierzą w Ciebie.
Jestem wrażliwy i oddany bezwarunkowo. Kiedy kocham nie wstydzę się tego, że chce okazywać swoje uczucia. Moje zainteresowania to sport, czyli siłownia, dbam o sylwetkę. Dobra muzyka, zwłaszcza lata 90’. Jestem pracowity i lubię porządek.
Czego oczekuję od partnerki: akceptacji, zrozumienia kiedy jest mi smutno z różnych powodów. Nie szukam modelki, tylko kobiety, która wie czego chce od życia. Przedział wiekowy od 30 do 40, nie ważne blondynka, szatynka, bez znaczenia, ważne jest to, co w serduchu. I to chyba tyle, pozdrawiam. Ariel, nr lifebox: 31270

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.