Image-empty-state.png

Arkadiusz

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37629Arkadiusz
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37629

Mam na imię Arek. 43 lata. Jestem z Gdańska. Ciemny blond, 180 cm wzr., oczy niebieskie. Jestem szczery, miły, pełny temperamentu, szukający szczęścia, uśmiechu, miłości i celu w życiu. Spod znaku raka, dobrze zbudowany. Lubię dobre książki, film, podróże, sport. Obecnie przebywam w zakładzie karnym. Bardzo bym chciał poznać miłą, czułą, delikatną kobietkę o dobrym sercu. Pogodną i szczerą. Do przyjaźni lub stałego związku, której dokucza samotność.

Mile widziana pani z dzieckiem. Wiek bez znaczenia. Z którą mógłbym dzielić radość i smutki dnia codziennego, aby życie miało sens, bym mógł być dla niej wsparciem. Na pewno odpowiem na każdy anons.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.