Image-empty-state.png

Arkadiusz 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32202Arkadiusz 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32202

Nazywam się Arek, mam 25 lat i jestem wysokim (183 cm), szczupłym (76 kg), ciemnym blondynem, o niebiesko-szarych oczach i sylwetce lekko wysportowanej.

Dlatego lekko wysportowany, gdyż ćwiczę ok. 3 razy w tygodniu wszystkie partie mięśni, a ulubionym z moich ćwiczeń są podciągnięcia na drążku do ćwiczeń, ale to nie ma co tyle pisać o tym.

Interesuje się m.in. elektroniką, samochodami i nowinkami w świecie sportu.

Co tu dużo opisywać o sobie, jestem normalnym facetem, który o siebie dba, lubię dobrze wyglądać, schludnie być ubranym, ponieważ wyrosłem z ciuchów typu dresy, więc nie jestem tzw. dresiarzem, choć korzystam z nich do treningów bo są wygodne. Lecz na co dzień chodzę w jeansach i koszulach w tzw. kratę.

Nie palę papierosów od września 2019 r., alkohol piję okazyjnie, nie zażywam środków odurzających, za to lubię dobrze zjeść.

Lubię czytać książki o tematyce np. thriller lub horror, a ulubionym autorem jest Harlan Coben lub King. Lubię też oglądać filmy, lecz lepiej oglądać z wybranką, w szczególności filmy typu horror. Co do muzyki to słucham głównie rapu m.in. wykonawców tj. Buka, Bezczel i Quebonafide, słucham też muzyki klubowej, jak i wykonawcy piosenek Dżem.

Posiadam tatuaże i planuję wytatuować sobie tzw. rękawy, gdyż plusem jest to, że mój Ojciec jest tatuażystą :)

Nie wiem co mogę o sobie jeszcze napisać, bo już dużo napisałem, lecz napiszę kogo szukam. Szukam kobiety, z którą będę mógł porozmawiać o wszystkim, a jest to jedyna rzecz, która na chwilę obecną sprawia mi przyjemność bo przebywam chwilowo w ZK.

Jako że jestem młody, to mam marzenia, lecz do ich realizacji potrzebuje właśnie kobiety, gdyż bardzo chciałbym założyć i mieć rodzinę, preferuję też dzieci, jak i poznam kobietę z dzieckiem.

Nie jestem ideałem, bo nie ma takich ludzi, ale szukam kobiety do lat 32 i może mieć dziecko. Chcę dodać, że miałem już o 12 lat starszą kobietę z dzieckiem, lecz jako że byłem młody i głupi to dałem się troszkę wykorzystać, bo mam tak miękkie serce, a po 3 latach związku znalazła sobie faceta “swojego szefa”, co sprawiło mi dużą przykrość, bo byłem bardzo zakochany.

Szukam kobiety schludnej, miłej, troskliwej, jak i szczerej, która szuka stałego związku. Mówi się, że nie ma co patrzeć na wygląd, bo i tak się zmienia, lecz wiadomo, że jest on też ważny, gdyż po co być z kimś kto ci się nie podoba, a nie chce nikogo skrzywdzić, dlatego jestem szczery i mówię odrazu, że szukam kobiety do lat 32, może być wysoka, lecz nie wyższa ode mnie, szczupła, bo sam jestem szczupły, i długich włosach, kolor obojętny, a szczerze uwielbiam, gdy kobieta ma loki lub falujące włosy. Może mieć dziecko, nie przeszkadza mi to, gdyż już wychowywałem nie swoje dziecko.

Na zakończenie chcę dodać, że jestem z Łodzi, lecz jak opuszczę ZK i poznam tą jedyną to mogę się przeprowadzić. Jeśli jesteś zainteresowana kontaktem to są 2 sposoby:

-chęć poznania kogoś do stałego związku, czyli mnie :)

-lifebox mój nr skrzynki 32202

Licze, że odezwie się kobieta, która chce być traktowana jak księżniczka, ponieważ dbam o to co kocham i szukam kogoś na stałe. Na tym zakończę ten opis, czekam na kontakt.

Pozdrawiam, Arkadiusz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.