Image-empty-state.png

Arkadiusz 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33850Arkadiusz 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33850

Witam drogie Panie, jestem Arkadiusz, ma 36 lat, pochodzę z Katowic. Lubię sport, kino, spacery na łonie natury. Do pełni szczęścia brakuje mi prawdziwej, szczerej miłości. Nienawidzę kłamstwa i hipokryzji. Szukam poważnej partnerki, z którą chciałbym spędzić resztę życia, które będzie najpiękniejszą baśnią, pełną światła i szczęścia. Proszę o kontakt na numer skrzynki 33850.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.