Image-empty-state.png

Arkadiusz 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33760Arkadiusz 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33760

Cechy ogólne: wzrost 174 cm, kolor oczu niebieskie, kolor włosów jasny blond, tatuaż na prawym przedramieniu.

Jestem osobą energiczną, pełną temperamentu. Moją główną cechą jest pracowitość. Wielką uwagę przykładam do tego, jak wyglądam, ponieważ jest to wizytówka każdego mężczyzny. Głównie zajmuję się majsterkowaniem. Moją pasją są sporty ekstremalne, ponieważ jestem osobą, która lubi zastrzyk adrenaliny. Uwielbiam kontakty z ludźmi bo najczęściej jestem duszą towarzystwa. Moją miłość przekazuje również zwierzętom, ponieważ są to istoty, które potrzebują trochę troski i czasu, którego im nie szczędzę.

Kręcą mnie filmy akcji jak i romantyczne, bo gdzieś w głębi duszy jestem romantykiem. Ostatnimi czasy zająłem się treningami kalinistycznymi, bo to one po części kształtują mój charakter, jak i sylwetkę.

Jeśli zechcesz mnie bliżej poznać, po prostu zostaw wiadomość na Lifebox.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.