Image-empty-state.png

Arkadiusz 32202

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32202Arkadiusz 32202
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32202

Nazywam się Arek, mam 25 lat i jestem wysokim (183 cm), szczupłym (76 kg), ciemnym blondynem, o niebiesko-szarych oczach i sylwetce lekko wysportowanej.

Dlatego lekko wysportowany, gdyż ćwiczę ok. 3 razy w tygodniu wszystkie partie mięśni, a ulubionym z moich ćwiczeń są podciągnięcia na drążku do ćwiczeń, ale to nie ma co tyle pisać o tym.

Interesuje się m.in. elektroniką, samochodami i nowinkami w świecie sportu.

Co tu dużo opisywać o sobie, jestem normalnym facetem, który o siebie dba, lubię dobrze wyglądać, schludnie być ubranym, ponieważ wyrosłem z ciuchów typu dresy, więc nie jestem tzw. dresiarzem, choć korzystam z nich do treningów bo są wygodne. Lecz na co dzień chodzę w jeansach i koszulach w tzw. kratę.

Nie palę papierosów od września 2019 r., alkohol piję okazyjnie, nie zażywam środków odurzających, za to lubię dobrze zjeść.

Lubię czytać książki o tematyce np. thriller lub horror, a ulubionym autorem jest Harlan Coben lub King. Lubię też oglądać filmy, lecz lepiej oglądać z wybranką, w szczególności filmy typu horror. Co do muzyki to słucham głównie rapu m.in. wykonawców tj. Buka, Bezczel i Quebonafide, słucham też muzyki klubowej, jak i wykonawcy piosenek Dżem.

Posiadam tatuaże i planuję wytatuować sobie tzw. rękawy, gdyż plusem jest to, że mój Ojciec jest tatuażystą :)

Nie wiem co mogę o sobie jeszcze napisać, bo już dużo napisałem, lecz napiszę kogo szukam. Szukam kobiety, z którą będę mógł porozmawiać o wszystkim, a jest to jedyna rzecz, która na chwilę obecną sprawia mi przyjemność bo przebywam chwilowo w ZK.

Jako że jestem młody, to mam marzenia, lecz do ich realizacji potrzebuje właśnie kobiety, gdyż bardzo chciałbym założyć i mieć rodzinę, preferuję też dzieci, jak i poznam kobietę z dzieckiem.

Nie jestem ideałem, bo nie ma takich ludzi, ale szukam kobiety do lat 32 i może mieć dziecko. Chcę dodać, że miałem już o 12 lat starszą kobietę z dzieckiem, lecz jako że byłem młody i głupi to dałem się troszkę wykorzystać, bo mam tak miękkie serce, a po 3 latach związku znalazła sobie faceta “swojego szefa”, co sprawiło mi dużą przykrość, bo byłem bardzo zakochany.

Szukam kobiety schludnej, miłej, troskliwej, jak i szczerej, która szuka stałego związku. Mówi się, że nie ma co patrzeć na wygląd, bo i tak się zmienia, lecz wiadomo, że jest on też ważny, gdyż po co być z kimś kto ci się nie podoba, a nie chce nikogo skrzywdzić, dlatego jestem szczery i mówię odrazu, że szukam kobiety do lat 32, może być wysoka, lecz nie wyższa ode mnie, szczupła, bo sam jestem szczupły, i długich włosach, kolor obojętny, a szczerze uwielbiam, gdy kobieta ma loki lub falujące włosy. Może mieć dziecko, nie przeszkadza mi to, gdyż już wychowywałem nie swoje dziecko.

Na zakończenie chcę dodać, że jestem z Łodzi, lecz jak opuszczę ZK i poznam tą jedyną to mogę się przeprowadzić. Jeśli jesteś zainteresowana kontaktem to są 2 sposoby:

-chęć poznania kogoś do stałego związku, czyli mnie :)

-lifebox mój nr skrzynki 32202

Licze, że odezwie się kobieta, która chce być traktowana jak księżniczka, ponieważ dbam o to co kocham i szukam kogoś na stałe. Na tym zakończę ten opis, czekam na kontakt.

Pozdrawiam, Arkadiusz