Image-empty-state.png

Arkadiusz 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37528Arkadiusz 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37528

Nazywam się Arkadiusz, generalnie pochodzę z Piekar Śl., a obecnie przebywam w ZK. Choć przez karczek przeleciało mi już 32 wiosenki to jednak wciąż pozostaje kawalerem. Mierzę 176 cm wzrostu i jestem posiadaczem zarówno niebieskich oczu, jak i kilku tatuaży i mógłbym dopisać do tego jeszcze blond włosy, gdybym tylko ciągle się nie golił na łyso :)
Ulubiony film - znajdzie się ich dość sporo…
Muzyka - niemalże każda, w zależności od nastroju... :)
Kolor - każdy, zajmuje się malowaniem, bez znaczenia na jakim podłożu… Najlepiej mi wychodzi na ciele.
To tak pół żartem/ pół serio, bo szczerze nie mam zielonego pojęcia co ja w ogóle powinienem o sobie napisać, poza tym, że do końca kary pozostało mi jeszcze tylko 4 miesiące i to z 3-ech lat, bo na tyle czasu wypadłem z obiegu w relacjach, może nie międzyludzkich, ale męsko-kobiecych już tak. A tak poza tym to mam jeszcze wiele innych zalet, jak i umiejętności wartych podkreślenia, jak choćby to, że jestem wiecznie uśmiechniętym optymistą. Nie ma, że się czegoś nie da, zawsze jest jakieś wyjście oraz pozytywna strona medalu. Cynizm i sceptycyzm są mi obce. Jestem szczery aż do bólu, a do tego jeszcze ekstrawertykiem nielubiącym bezczynności. Lubię sport. Interesuje mnie medytacja, w szczególności w oparciu o dzieła Marka Wilberga m.in. “Boomeritis - powieść, która da ci wolność”. konkret, polecam. Szachy, gry karciane, krzyżówki, teleturnieje np. “Jeden z dziesięciu” też uważam za jak najbardziej pożyteczne, bo zawsze jakoś pozwalają się tutaj człowiekowi rozwijać, niż tylko stać w miejscu, albo co gorsza zaliczać regres.
Wymagań odnośnie tej, którą byłoby mi dane poznać dzięki portalowi to nie mam żadnych. Jedynie zaś mogę wyrazić swoje nadzieje związane z całym tym zostawianiem sobie wiadomości na lifeboxie i jedną z tych nadziei jest to, żeby ten kontakt był realny, a nie tylko wirtualny, krążący w meandrach eteru wyłącznie pomiędzy numerami skrzynek, zawierającymi wiadomości głosowe… Chodzi mi poprostu o to, żeby ktoś tego nie odebrał jako żart i nie podszedł do sprawy protekcjonalnie, tylko zrozumiał, że z drugiej strony też jest człowiek… Człowiek, który szuka najzwyklejszego kontaktu z drugą osobą, z kimś z kim mógłbym normalnie porozmawiać, bez uprzedzeń i obaw czy znów mu nie zostanie przyklejona jakaś łatka… Człowiek, który może i przez dłuższy okres czasu odczuwa obojętność, ale to nie znaczy, że nie posiada on również i innych uczuć wyższych, które tylko czekają na uaktywnienie. Dziękuję! Pozdrawiam!

Tutaj podaję swój nr lifeboxa: 37528

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.