Image-empty-state.png

Arkadiusz 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35475Arkadiusz 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35475

Witam, mam na imię Arek, mam 27 lat, 172 cm wzrostu, około 70 kg wagi. Obecnie odsiaduję sześcioletni wyrok pozbawienia wolności. Jestem pozytywnie nastawionym człowiekiem, który zawsze znajduje pozytywy w zaistniałych sytuacjach. Lubię czytać książki i słuchać muzyki i to każdego gatunku. Do tego od czasu do czasu napiszę jakiś wiersz i coś naszkicuje. Jestem człowiekiem skromnym i nigdy się nie wywyższam, lubię pomagać innym w zamian nie oczekując niczego.
Chciałbym poznać kobietę, która jest pozytywnie zakręcona, do tego miła, szczera, która chciałaby nawiązać znajomość przyjacielską, a może nawet z czasem coś zbudować. Nie musisz zwracać uwagi na różnice wieku, ponieważ uważam, że wiek to tylko cyfry i to nie one świadczą o dojrzałości. Uważam, że fajne relacje można zbudować zawsze i z każdym. Jeśli jesteś taką kobietą i zainteresowałą Ciebie moja osoba, oraz będziesz miała ochotę dowiedzieć się więcej na mój temat to ZAPRASZAM do nawiązania ciekawej znajomości. Mój numer LIFEBOX to 35475. Dziękuję za wiadomości, na które na pewno odpowiem. Pozdrawiam, Arek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.