Image-empty-state.png

Artur

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34705Artur
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34705

Witam, jestem Artur i pochodzę z okolic Warszawy. Szukam kobiety do popisania, rozmów telefonicznych, a czas pokaże czy będzie z tego coś więcej.
Jeśli jesteś osobą, której nie przeszkadza, że obecnie przebywam w ZK, odezwij się na mojego Lifeboxa. Pamiętaj gdzie w obecnej chwili się znajduję,
i że nie mam dostepu do internetu. Interesuje mnie tylko poważna znajomość i poważne podejście do życia. Nie szukam przygód. Jeśli jakaś kobieta jest
zainteresowana moją osobą, daj jakiś namiar do siebie, na pewno się odezwę. Lifebox 34705. Artur

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.