Image-empty-state.png

Artur 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31699Artur 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31699

Witam Miłe Panie!
Mam na imię Artur. Jestem atrakcyjnym, całkiem przystojnym, wysportowanym 38-letnim jeszcze kawalerem. Mam 178 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne, krótko ostrzyżone włosy. Moja waga to 78 kg.
Jestem romantykiem i zodiakalnym wodnikiem, bez nałogów. Z natury jestem szczery, otwarty, bezpośredni, miły, kulturalny, troskliwy i opiekuńczy, z poczuciem humoru :)
Jestem aktywny, a co za tym idzie, uwielbiam sport pod każdą postacią, ale najbardziej lubię pływać i przyznam się, że w wodzie czuję się jak ryba. Poza tym siłownia, bieganie i jazda na rowerze. Lubię kino, spacery i długie rozmowy o wszystkim, gdyż nie mam tematów tabu.
Uważam, że podstawą i fundamentem udanego związku jest szacunek i przyjaźń. Umiejętność słuchania i rozmawiania. Wspólne wyciąganie wniosków, gra na argumenty i kompromis. Szukam miłej, atrakcyjnej, szczupłej, niezależnej i konkretnej dziewczyny, kobiety do stałego związku, która chce mieć dzieci, jest aktywna, szczera, otwarta i odważna.
Jestem w złym miejscu, ale nie jestem złym człowiekiem. Popełniłem kilka błędów, ale chyba każdy je popełnia. Po prostu jeden mniejsze, drugie większe. W gwoli ścisłości, nie jestem żadnym zboczeńcem, naciągaczem, ani oszustem. Jestem zaradny i pracowity, więc jeżeli zainteresowała Cię moja osoba i chcesz mnie bliżej poznać i dowiedzieć się o czym marzę, czego pragnę i za czym tęsknię, to odezwij się do mnie… Artur
P.S. Koniec kary mam styczeń 2022 r.
Mój lifebox: 31699

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.