Image-empty-state.png

Artur 31699

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31699Artur 31699
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31699

Witam Miłe Panie!
Mam na imię Artur. Jestem atrakcyjnym, całkiem przystojnym, wysportowanym 38-letnim jeszcze kawalerem. Mam 178 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne, krótko ostrzyżone włosy. Moja waga to 78 kg.
Jestem romantykiem i zodiakalnym wodnikiem, bez nałogów. Z natury jestem szczery, otwarty, bezpośredni, miły, kulturalny, troskliwy i opiekuńczy, z poczuciem humoru :)
Jestem aktywny, a co za tym idzie, uwielbiam sport pod każdą postacią, ale najbardziej lubię pływać i przyznam się, że w wodzie czuję się jak ryba. Poza tym siłownia, bieganie i jazda na rowerze. Lubię kino, spacery i długie rozmowy o wszystkim, gdyż nie mam tematów tabu.
Uważam, że podstawą i fundamentem udanego związku jest szacunek i przyjaźń. Umiejętność słuchania i rozmawiania. Wspólne wyciąganie wniosków, gra na argumenty i kompromis. Szukam miłej, atrakcyjnej, szczupłej, niezależnej i konkretnej dziewczyny, kobiety do stałego związku, która chce mieć dzieci, jest aktywna, szczera, otwarta i odważna.
Jestem w złym miejscu, ale nie jestem złym człowiekiem. Popełniłem kilka błędów, ale chyba każdy je popełnia. Po prostu jeden mniejsze, drugie większe. W gwoli ścisłości, nie jestem żadnym zboczeńcem, naciągaczem, ani oszustem. Jestem zaradny i pracowity, więc jeżeli zainteresowała Cię moja osoba i chcesz mnie bliżej poznać i dowiedzieć się o czym marzę, czego pragnę i za czym tęsknię, to odezwij się do mnie… Artur
P.S. Koniec kary mam styczeń 2022 r.
Mój lifebox: 31699