Image-empty-state.png

Bartłomiej 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36616Bartłomiej 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36616

Witam Panie. Jestem trzydziesto parolatkiem, mam 174 cm wzrostu, posiadam wykształcenie techniczne. Nie posiadam żadnych nałogów.
Kawaler bezdzietny, co nie oznacza, że nie kocham dzieci. uczuciowy z nutką romantyka. Jestem mężczyzną, który uprawia sport,
dbam o siebie, mam też swoje zainteresowania: motoryzacja oraz wspinaczka wysokogórska i moją pasją jest ogrodnictwo.
W swoim życiu dotychczasowym przeżyłem jeden związek, który zakończył się tragicznie i bardzo to przeżyłem emocjonalnie.
Pragnę poznać kobietę w wieku od 25 lat do 40 lat, wykształcenie nie jest konieczne. Wyrozumiałą, która starałaby się mnie zrozumieć,
dobrą, uczuciową oraz wrażliwą, z poczuciem humoru. Panie z Małopolski oraz całej Polski oraz świata, bo miłość nie ma granic.
Kontakt lifebox: 36616

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.