Image-empty-state.png

Bartłomiej 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33394Bartłomiej 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33394

Witam wszystkie dobre kobiety.
Na wstępie wielki szacunek dla was - kobiet, które nie skreślacie nas kryminalistów. Życzę Wam z całego serca abyście odnalazły tu swojego wymarzonego mężczyznę lub prawdziwego przyjaciela.
Mam na imię Bartek. Mam 22 lata, 178 cm wzrostu, zielone oczy, włosy ciemny blond, ważę 86 kg. Do puch trafiłem za włamania do mieszkań. Mam 6 lat wyroku z czego odsiedziałem już 2 lata ale oczekuję jeszcze na wyrok łączny co może skrócić moją odsiadkę. Moja największą pasją są sporty walki. Ogólnie sport jest moją największą zajawką i nie potrafię bez niego żyć.
Pragnę poznać kobietę dla której stracił bym głowę, chcę poznać księżniczkę, o którą będę mógł dbać, troszczyć się, która będzie czuła się przy mnie dowartościowana i bezpieczna, która pokoch mnie ponad wszystko.
To co najbardziej cenię u kobiet to przede wszystkim szczerość. Na wzajemnym zaufaniu można zbudować silną relację, której nic nie będzie w stanie zniszczyć. Czekam na Wasze wiadomości. Mój lifebox: 33394.
Pozdrawiam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.