Image-empty-state.png

Bartłomiej 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38586Bartłomiej 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38586

Nr lifebox 38586
Nazywam się Bartłomiej, mam 24 lata i pochodzę z Olsztyna. Mam 189 cm wzrostu, brązowe oczy i jestem brunetem. Jestem dowcipnym, odpowiedzialnym facetem, trochę nieśmiały w stosunku do kobiet. Mimo pobytu w zakładzie karnym od przeszło 6 lat jestem pełen życia i uważam, że na tym się świat nie kończy. Mam wiele pomysłów na przyszłość. U kobiet najbardziej cenię sobie wierność i szczerość. uważam, że prawdziwy związek oprócz miłości powinien opierać się na tych dwóch wartościach. Lubię sport, dobrą muzykę oraz dobry film. Do końca pobytu tutaj zostały mi niecałe 2 lata, więc kobiety gotowe czekać na moje wyjście proszę o kontakt, a odpowiem na więcej pytań.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.