Image-empty-state.png

Bartłomiej 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36091Bartłomiej 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36091

Bartłomiej, 29 lat, 191 cm, 90 kg, nr lifebox: 36091
Mam na imię Bartek, szukam kobiety do stałego związku - miłej, troskliwej, empatycznej. jestem brunetem o niebieskich oczach. Moimi zainteresowaniami, a zarazem pasjami są podróże i gotowanie. Od 8 lat prowadzę własną firmę. Jeśli chcesz bardziej mnie poznać, to odezwij się, a na pewno odpowiem.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.