Image-empty-state.png

Damian 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32561Damian 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32561

Mam na imię Damian. Kawaler, bezdzietny, w wieku 30 lat. Mój wzrost to 180 cm, jestem dobrze zbudowany i ważę 90 kg, oczy piwne, włosy rude. Pochodzę z pięknej, malowniczej okolicy miasta Wadowic. Mam doświadczenie z dziewczynami, natomiast ja potrzebuję dojrzałej kobiety. Kocham zwierzęta, niedawno odkryłem pasję do koni, którą wspólnie z tobą chciałbym rozwijać. Jestem osobą wrażliwą i delikatną, która ceni siebie sobie bliskość oraz ciepło rodzinne, ale potrafię też być stanowczy. Jeśli moja kobieta poczuje się zagrożona za walczę o nią jak tygrysek. Szukam tej jedynej partnerki, z którą razem podzielimy pasję do zwierząt. Poznam zadbaną Panią w wieku do 50 lat, z wdziękiem i klasą, niezależną finansowo, posiadającą własny samochód, lubiącą dobrą muzykę klasyczną oraz biesiady góralskie. Jestem osobą bez nałogów i zależy mi na takiej kobiecie również. Niedługo kończę odbywać swój wyrok w ZK Wadowice, więc zależy mi tylko na stałej relacji. Proszę o poważne zgłoszenia. Zapraszam do pozostawienia wiadomości wraz z twoim numerem lifeboxa na moim lifeboxie 32561. Z przyjemnością odpowiem na Twoją wiadomość. Czekam właśnie na ciebie. Pozdrawiam serdecznie Damian.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.