Image-empty-state.png

Damian 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34263Damian 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34263

Mam na imię Damian, 32 lata, wzrost 173 cm, waga 90 kg, oczy brązowe, włosy czarne. Jestem z Górnego Śląska, obecnie przebywam w zakładzie karnym. Jestem człowiekiem o ciemnej karnacji, oraz posiadam tatuaże i nie jestem gruby, a jedynie dobrze zbudowany. Jestem człowiekiem skromnym, a tym samym nie potrafię się chwalić jak wyglądam i jakie posiadam zalety. Jestem w stanie się bardziej otworzyć i wymienić zdjęciem z osobą, z która nawiążę kontakt. Dodam tu jeszcze, że jestem ojcem jednej córki, którą bardzo kocham, a wychowuje córkę matka. Jestem także wesołym chłopakiem, lubię też poznawać wartościowych ludzi o szczerych zamiarach. Bardzo mi zależy na kontakcie z drugą osobą, która będzie chciała ze mną korespondować. Mój nr lifebox 34263 Pozdrawiam w szczególności serdecznie miłe Panie! Łączę wyrazy szacunku, z poważaniem, Damian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.