Image-empty-state.png

Damian 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30747Damian 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30747

Cześć, jestem spokojnym chłopakiem, nie szukającym przelotnej znajomości, tylko kobiety o dobrych zamiarach wobec MNIE. Mam 32 lata, oczy brązowe, 186 cm, włosy ciemne, 86 kg, zdrowy, palący kawaler, bezdzietny, wytatuowany: ręce, klata, brzuch, prawa cała noga. Lubię rysować, ćwiczyć. Pracuje od początku wyroku, nie ma we mnie nudy.
Moje młodzieńcze lata w domu nie były kolorowe. Alkohol zniszczył mi rodziców, a mnie doprowadził na 25 lat do więzienia, w którym jestem od 17-tego roku życia. Zostało jeszcze 11 lat. Przeszłość biorę jako przestrogę na dalsze życie. Wierzę że dam ci się poznać, wtedy sama stwierdzisz, czy warto. Jestem prostym człowiekiem, o dobrych zamiarach. Mam garstkę rodziny, która mnie wspiera, bym nie był sam, choć dziewczyna lub żona to coś więcej niż rodzina i dlatego pragnę poznać człowieka, z którym byłbym szczęśliwy. Nie oceniam, życie mnie nauczyło, by szanować dobrych ludzi, a od złych trzymać się z dala. Jeśli jesteś gotowa byśmy wytrwali ten czas mojej izolacji, to proszę odezwij się. Mam na imię Damian. Nr lifeboxa 30747.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.