Image-empty-state.png

Damian 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38609Damian 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38609

Moją wizytówkę głosową odsłuchasz tu:
https://www.lifebox24.pl/

Login: 32930
Hasło: Wizytówka1!

Siemanko! Witam wszystkich, z tej strony Złoty. Mam na imię Damian, wiek chyba już średni :) czyli 30 l. Zajmuję się stylizacją włosów, a więc fryzjer. Posiadam zdolności manualne, w związku z czym moje hobby to rysowanie, tatuowanie, różnego rodzaju prace dekupage itp.
Poza tym, w praktyce interesuje się sportem, a mianowicie bieganie i siłownia, jak to we więźniu :) Aczkolwiek sport towarzyszy mi od młodych lat, dlatego traktuje go jako normę życia.
Ok, bo zostałby pominięty temat wzrostu i wagi, a więc 175 cm, 80 kg. No to jeszcze trochę w temacie kary. Siedzę 7 lat, do końca niecałe 5 lat, czyli z górki. Ogólnie bardzo pogodny wariat ze mnie. Założyłem konto na Doznania.eu ponieważ jestem zainteresowany zapoznaniem kogoś, z kim mógłbym nawiązać więź przyjacielską, oczywiście płci przeciwnej. Jeśli jesteś zainteresowana kontaktem, to zapraszam na mojego lifeboxa 38609. Pozdrawiam, Złoty

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.