Image-empty-state.png

Damian 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35515Damian 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35515

Cześć. Mam na imię Damian, mam 29 lat, jestem blondynem o niebieskich oczach. Jestem spokojnym, otwartym, z dużym poczuciem humoru chłopakiem, bardzo lubię czytać książki i uwielbiam muzykę. Bardzo lubię lasy i łąki, których mi bardzo brakuje. Jestem z głową pełną marzeń (do zrealizowania w przyszłości). Obecnie przebywam w zakładzie karnym i mam duży wyrok. Chciałbym poznać miłą i ciepłą dziewczynę, z którą mógłbym nawiązać ciekawą relację i podzielić się moimi myślami, śmiechem, uczuciem, porozmawiać o wszystkim i niczym, tak na początek. Postanowiłem zamieścić swoje ogłoszenie na lifeboxie ponieważ czuję się samotny. Trudno mi pisać o sobie, gdyż najtrudniej jest wystawić świadectwo o sobie. Jeżeli choć trochę cię zaciekawiłem i chcesz się skontaktować, zostaw wiadomość na moim lifeboxie 35515, na pewno odpowiem. Pozdrawiam, Damian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.