Image-empty-state.png

Damian 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34225Damian 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34225

Witam :)
Mam na imię Damian, mam 27 lat. Chętnie poznam dziewczynę w przedziale od 20-40 lat, która chciałaby ze mną korespondować i nawiązywać rozmowy w celu nawiązania bliższej znajomości i zbudowania dobrych relacji. Mam 175 cm wzrostu, krótko ścięty. Kolor włosów czarne, a oczka zielone, szczupły, lekko zbudowany. Mieszkam w okolicach Zielonej Góry. Jestem miłym, spokojnym facetem z poczuciem humorku. Lubię szczerość w obie strony. Zostałem skazany na niewielką karę i chciałbym poznać normalną przyjaciółkę, aby na wolności zbudować coś dobrego. A może miłość swojego życia, a także dziewczynę, z którą mógłbym o wszystkim pisać i rozmawiać. Jeżeli chciałabyś wiedzieć więcej o mnie, to odezwij się na mój lifebox 34225. Pozdrawiam, Damian.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.