Image-empty-state.png

Damian 7

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33838Damian 7
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33838

Witam!
Mam na imię Damian i mam 35 lat (ale nie wyglądam i nie czuje się na ten wiek,Haha) :) Jestem wysoki i dobrze zbudowany - prowadze sportowy tryb życia zarówno w zakładzie jak i wcześniej za wolności. To pomaga trzymać mi się cały czas w dobrej kondycji i zachować pozytywne nastawienie, pomimo zaistniałych sytuacji. 🙂 Nie mam żadnych nałogów. Jestem wesołym, uśmiechniętym facetem. Lubię pożytecznie wykorzystywać czas wiec w każdej wolnej chwili czytam książki, uczę się nowych rzeczy, pogłębiam wiedze w różnych dziedzinach. 🙂 Od zawsze interesuje się piłka nożna. Jeśli któraś z Pań chce się dowiedzieć więcej o mnie proszę zostawić wiadomość na moim lifeboxie 33838 🙂
Pozdrawiam cieplutko, Damian 😉
Ps. SŁUCHAMY, MÓWIMY, ROZUMIEMY...
a może sprawdzimy co się wydarzy?! ;)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.