Image-empty-state.png

Damian 8

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38290Damian 8
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38290

Witam wszystkie kobiety zainteresowane poznaniem się. Jestem Damian, mam 28 lat. Jestem ciemnym blondynem o zielonych oczach. Mam 178 cm wzrostu i 80 kg wagi, lubię biegać i ćwiczyć na siłowni. Jestem cały wytatuowany. Interesuję się sportami ekstremalnymi. Mam wykształcenie średnie i 2 wyuczone zawody. Do wyjścia zostało mi jeszcze 17 miesięcy. Cenię szczerość i otwartość, jestem pewnym siebie facetem z poczuciem humoru, także jestem uczuciowy i odpowiedzialny. Mój lifebox 38290.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.