Image-empty-state.png

Daniel

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37663Daniel
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37663

Siema!!! Mam na imię Daniel. Mam 23 lata, pochodzę z niewielkiej miejscowości w woj. łódzkim. Jestem szczupłym niewysokim chłopakiem o piwnych oczach, trochę zwariowanym lecz spokojnym i wrażliwym. Interesuję się sportem, muzyką oraz motoryzacją. W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze, spędzać czas ze znajomymi, czytać książki i spacerować.

Postanowiłem dodać swoje ogłoszenie do portalu Doznania.eu gdyż obecnie odbywam karę 4 i pół roku pozbawienia wolności. Do końca pozostało mi 9 miesięcy.

Niebawem wyjdę na wolność i fajnie byłoby poznać kogoś z kim mógłbym szczerze porozmawiać bądź spacerować długimi ciepłymi wieczorami. Poszukuję kobiety w wieku od 18 do 34 lat, miłej, szczupłej, zabawnej, która zaakceptuje moje wady i zalety, będzie przy mnie na dobre i złe, o podobnych zainteresowaniach. Więc jeśli jesteś zainteresowana znajomością ze mną, chciałabyś mnie poznać, zostaw wiadomość na mojej skrzynce lifebox o nr: 37663, a na pewno się odezwę. Pamiętaj, że nie mamy nic do stracenia, możemy tylko zyskać dobrego przyjaciela, a kto wie może nawet miłość do końca życia.

Więc czekam na wasze zgłoszenia, do usłyszenia, pozdrawiam, Daniel.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.