Image-empty-state.png

Daniel 37663

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37663Daniel 37663
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37663

Siema!!! Mam na imię Daniel. Mam 23 lata, pochodzę z niewielkiej miejscowości w woj. łódzkim. Jestem szczupłym niewysokim chłopakiem o piwnych oczach, trochę zwariowanym lecz spokojnym i wrażliwym. Interesuję się sportem, muzyką oraz motoryzacją. W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze, spędzać czas ze znajomymi, czytać książki i spacerować.

Postanowiłem dodać swoje ogłoszenie do portalu Doznania.eu gdyż obecnie odbywam karę 4 i pół roku pozbawienia wolności. Do końca pozostało mi 9 miesięcy.

Niebawem wyjdę na wolność i fajnie byłoby poznać kogoś z kim mógłbym szczerze porozmawiać bądź spacerować długimi ciepłymi wieczorami. Poszukuję kobiety w wieku od 18 do 34 lat, miłej, szczupłej, zabawnej, która zaakceptuje moje wady i zalety, będzie przy mnie na dobre i złe, o podobnych zainteresowaniach. Więc jeśli jesteś zainteresowana znajomością ze mną, chciałabyś mnie poznać, zostaw wiadomość na mojej skrzynce lifebox o nr: 37663, a na pewno się odezwę. Pamiętaj, że nie mamy nic do stracenia, możemy tylko zyskać dobrego przyjaciela, a kto wie może nawet miłość do końca życia.

Więc czekam na wasze zgłoszenia, do usłyszenia, pozdrawiam, Daniel.