Image-empty-state.png

Daniel 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34784Daniel 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34784

Mam na imię Daniel, mam 27 lat, oczy koloru piwnego, 168 cm wzrostu. Lubię długie i romantyczne spacery, lubię spędzać wolne chwile na długich rozmowach o wszystkim i o niczym. Jestem osobą o dużym poczuciu humoru i optymistycznym podejściu do życia. Jestem też czuły i uczuciowy i umiem słuchać kobiet. Jakiej szukam kobiety? Hmmm… Szukam takiej kobiety, która jest czuła, kochająca, ma dobry charakter, a co najważniejsze, to żeby była wierna i nie zdradzała. Co do wieku to nie patrzę czy jest młodsza, czy starsza, gdyż na wiek też nie zwracam uwagi, a moim największym marzeniem jest stworzenie rodziny. Mój nr lifeboxa to: 34784 Z poważaniem, Daniel

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.